Indická masáž

Indická masáž hlavy Champi je velmi starou technikou. Dnes se tato masáž uplatňuje hlavně pro své vynikající antistresové účinky. Indická masáž jemně a léčivě ošetřuje ramena a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Masáž se provádí v sedě – případně v leže. Uvolní se při ní svaly, prokrví se pokožka, odstraní se každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepší se zdraví a vzhled vlasů, navodí se pocit pohody, fyzicky a psychicky se zharmonizuje celý organismus. Masáž pomáhá odčerpávat toxiny, které se hromadí v kůži a svalech. Opakováním omezí výskyt migrén.

Dospělí se při indické masáži hlavy uvolní od vysokého tempa nebo stresu. Zbaví se fyzického i psychického napětí, nervozity, pocitu vyčerpanosti, úzkosti, deprese a tísně. Nervový a imunitní systém bude odolnější, bude lépe pracovat oběhový, dýchací i lymfatický systém. Při pravidelné aplikaci se výrazně vylepší kvalita, hustota a celkový vzhled vlasů, protože masáž prokrvuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové kořínky.

Dětem tato technika zprostředkovává uklidnění, relaxaci a pocit léčivého dotyku od druhé osoby. Je vhodná pro děti neklidné, hyperaktivní, s psychickými problémy, nesoustředěné, s poruchami učení, spánku. Masáž je pro ně prospěšná nejen ze zdravotních důvodů, ale v dnešní době především z důvodů psychických. Poznámka: V případě masírování dítěte vyžaduji u této masáže přítomnost rodiče po celou dobu!

Pro seniory je indická masáž hlavy blahodárná a oblíbená nejen pro výše uvedené zdravotní účinky, ale také proto, že se masáží jemně a šetrně spouští ozdravný a regenerační proces. Starší lidé jsou většinou také více ostýchaví a zvyklí na svou osobní intimitu, proto velmi uvítají, že mohou při této proceduře zůstat oblečení.

Co s sebou na indickou masáž hlavy?

Masíruje se převážně v sedě, přes oblečení. Na tuto masáž si, prosím, vezměte pohodlné tričko bez límečku. Začíná se od šíje a krku, pokrčuje se na hlavu a případně i obličej. Masáž můžeme provádět "na sucho" nebo s použitím výživného oleje pro zlepšení kvality vlasů. Součástí může být i masáž obličeje a ušních lalůčků.

Indická masáž hlavy zvyšuje fyzický i duševní pocit pohody, tak proč ji nepřijít vyzkoušet?


...

Rezervace

Prosím volejte

(+420) 775 24 14 14

Adresa

Březinova 62/a,

Jihlava

Otevírací doba

Po - Pá: Dle objednávek

Pošlete nám zprávu