Švédská masáž

Klasická masáž je založena na přirozené samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebeuzdravování. Je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, stavů po fyzickém vyčerpání a svalové únavě, přispívá ke vstřebávání otoků, podporuje rekonvalescenci a to vše s cílem navodit stav uvolnění a relaxace.

Bolest hlavy od krční páteře zaviňuje nejen ztuhlost svalů ramen a šíje, ale i chybné držení páteře. Takováto bolest hlavy většinou souvisí s moderním životním stylem (sklánění se nad monitorem počítače, hrbení se v křesle u televize, sedavé zaměstnání za kancelářským stolem, špatná poloha krční páteře ve spánku, špatné držení těla při chůzi, jednostranná fyzická aktivita…).

Pokud tato bolest hlavy není zastavena včas, může dojít tak daleko, že se začne přesouvat i do dalších částí těla (do ramen, rukou, k lopatkám, do obličeje..).

A jak zastavit, nebo úplně odstranit bolest z těchto příčin? Velice jednoduché, ale zároveň krátkozraké je sáhnout po krabičce s léky. Bolest sice přestane, ale později se většinou opět vrací. Lepší metodou pro odstranění bolesti od krční páteře je masáž, která uvolní napětí svalů i duše, dopřeje vám relaxaci, prokrví pokožku a vy se budete cítit lépe.

Tomu všemu se dá předejít právě pravidelnou masáží.


...

Rezervace

Prosím volejte

(+420) 775 24 14 14

Adresa

Březinova 62/a,

Jihlava

Otevírací doba

Po - Pá: Dle objednávek

Pošlete nám zprávu