Havajská masáž Lomi - Lomi

PERLA mezi ostatními terapiemi

 

Havajská masáž „LOMI LOMI“( laskavé ruce ) je terapie, jejíž základy spočívají na použití měkkých i hlubokých havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.Toto vše je umocněno nádhernou harmonickou hudbou.


Terapie Lomi Lomi vychází z ostrovní léčitelské tradice a filosofie Hunu.Tato filosofie obsahuje 7 principů, které jsou zároveň hlavním principem Havajské masáže.


Havajská masáž je velice účinná a přitom maximálně relaxační masáž, která stimuluje přírodní síly organismu, odstraňuje velké množství fyzických, mentálních, nebo energetických blokád.


Díky hlubšímu propojení se sebou samým může člověk nacházet odpovědi, které ho vnitřně tíží, a proto je schopen se po masáži rychleji a snadněji rozhodovat a řešit i ty nejzásadnější otázky svého osobního života i profesního vývoje.


Masáž se dá měnit podle specifických potřeb klienta a to především dobou masáže, ale i sílou a hloubkou tlaků na tkáň.
Avšak aby měla nějaký smysl, měla by trvat  1 - 1,5 hodiny.
Proto by její načasování mělo být směřováno pro chvíle volna, po práci a především s vědomím, že po masáži bude následovat dostatečná doba relaxace a odpočinku.

 

Jak nádherná, uklidňující a především účinná je tato masáž laskavých rukou se přijďte přesvědčit sami.Celé tělo                                                           120 min. 1100,- Kč
Masáž zad 50 - 60 min. 650,- Kč