Tokoriki

TOKORIKI – masáž horkými mušlemi

 

Tokoriki – je dvouhodinový rituál ze souostroví Fiji a je v Evropě úplnou novinkou.

 

Spojuje v sobě léčebný hřejivý účinek a blahodárnost energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží Pacifiku, odkud tato vysoce léčebně relaxační masáž pochází.

 

Při této proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí,které pocházejí z jihovýchodní Asie z ostrova Fiji, ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující a léčivé oleje. Zároveň uvolňuje svalstvo, díky čemuž se účinněji pracuje s hloubkovými tkáněmi lidského organismu.

 

Masáž horkými mořskými lasturami stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, podporuje a harmonizuje celé tělo, pomůže uvolnit napětí a stres, podporuje proudění krve a lymfy, odbourává toxiny. Masáž nastartuje ozdravný proces v těle a mysli a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáže. Velikou výhodou oproti sauně je v tom, že se případné teplo soustředí pouze na určitá problematická místa v těle. A to vše velice příjemně působí na lidský organismus jako na celek.

 

Mušle Lava Shells jsou zahřáty na 38-55°C. Ostatní mušle a lastury určené k masáži mají pokojovou teplotu, nebo mohou být i chlazené

 

Při opakovaných masážích procedurou Tokoriki se organismus vyčistí, tkáně se ustálí v lepším stavu a nepříjemné zdravotní pocity postupně vymizí.

 

Kontraindikace: mimo jiné i přecitlivělost na teplo

 

 

Přijďte zažít luxusní masážní rituál z Fiji ostrovů - masáž TOKORIKI

 

Tokoriki 120 min. 1600,- Kč